Vyšší dimenze ... architektury

Vyšší dimenze ... architektury

Šumavský Dvůr odpovídá všem nadčasovým požadavkům v oblasti bydlení, komfortu i použité technologie. Unikátní architektonické řešení je inspirované tradiční šumavskou usedlostí, přičemž řešení interiérů (a architektury) uspokojí i ty nejnáročnější. Budoucí majitelé Šumavského Dvora mají k dispozici saunu, whirlpool II etapy, lyžárnu, hřiště, dětské hřiště, vlastní parkovací stání a samozřejmě skvělý výhled z okna. Některé byty s terasami a předzahrádkami budou mít dokonce samostatný vstup. A samozřejmě, ve většině našich horských bytů ve všech etapách nechybí krb!

Vyšší dimenze ... materiálu

Vyšší dimenze ... materiálu

Navíc budete bydlet zdravě, obklopeni tradičním materiálem, neboť Šumavský Dvůr je navíc jediný projekt dřevostavby tohoto rozsahu u nás. Vybrali jsme pro Vás exkluzivní dřevo na fasádu z modřínu sibiřského, které již není třeba natírat. Důraz byl kladen na ekologii stavby a na co nejmenší dopad na stávající krajinný ráz, šetrnost výstavby a použití kvalitních přírodních materiálů (jako je např. šumavský kámen).

Vyšší dimenze ... investice

Vyšší dimenze ... investice

Šumavský Dvůr je výbornou investicí navíc s jistotousoukromí a diskrétnosti. Jako náš klient dostáváte záruku, že žádný další projekt v okolí již nevznikne a Vaše investice tedy nebude znehodnocena. Navíc na příjezdu k projektu je námi obnovena a rozšířena asfaltová cesta. Nadstandardní provedení stavby Vám také zaručuje dlouhou životnost Vaší investice - materiály s dlouhou životností jsme pečlivě vybírali.

Vyšší dimenze ... služeb

Vyšší dimenze ... služeb

Zkuste horské apartmány, které jsou více než plnohodnotnou alternativou k samostatnému domu či chatě a zajistí Vám kompletní servis spojený se správou a údržbou nemovitosti, který je velkou výhodou oproti samostatnému domku. Nákup nemovitosti by totiž pro majitele neměla být starost navíc. A proto našim klientům můžeme zajistit více než běžné služby: možnost dálkového topení, apod. Šumavský Dvůr pro Vás znamená méně starostí, ale také méně výdajů pro Vaši peněženku díky tomu, že tento projekt je nízkoenergetický. V blízkosti Železné Rudy je zajištěna kompletní občanská vybavenost (wellness, aquaparky, skiareály, lanová centra, atd.).

Vyšší dimenze ... sportovního vyžití

Vyšší dimenze ... sportovního vyžití

Šumavský Dvůr nabízí celoroční sportovní vyžití, nejen zimní, jak byste asi očekávali! Nejen, že jste za minutku na sjezdovce a za 20 minut v německém skiareálu, také Vás čekají dráhy pro běžky, cyklostezky, turistické trasy, golf, plavání, outdoor, atd. Nakonec můžete po sportu relaxovat ve vlastním wellness v domě v I. a II. etapě.

Vyšší dimenze ... přírody

Vyšší dimenze ... přírody

Z nadmořské výšky více něž 1000 m n.m. se Vám naskytne neopakovatelný výhled na vrcholky hor a panenskou přírodu, která Šumavský Dvůr bezprostředně obklopuje.

Nachází se přímo ve skiareálu Pancíř. Za chvíli jste v lese plném hub, na sjezdovce i na nákupech v Německu. Celou dobu Vás bude obklopovat výjimečné mikroklima, čistý vzduch a klid.